;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femrat plot stil, me rripa dhe dizanj te vecante me pjese tyli, Moderne dhe fashion, masat: S-L
Sasia
Raporto

Kodi: #41184

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femrat plot stil, me rripa dhe dizanj te vecante me pjese tyli, Moderne dhe fashion, masat: S-L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.