;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femrat plot stil, me dizanj te bukur me zinxhire dhe menge tyl, ngjyre e zeze, masat: S-L
Sasia
Raporto

Kodi: #41183

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femrat plot stil, me dizanj te bukur me zinxhire dhe menge tyl, ngjyre e zeze, masat: S-L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.