;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, dizanj modern me rripa, material cilesor, ne ngjyrat: bojeqielli dhe e bardhe, masat: S-L
Sasia
Raporto

Kodi: #41182

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, dizanj modern me rripa, material cilesor, ne ngjyrat: bojeqielli dhe e bardhe, masat: S-L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.