;

Varese Rrobash

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,990 Lekë (-60%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash, Me 5 hapsira ne nje te vetme, Ideale per te organziuar sic duhet rrobat tuaja duke 5-fishuar hapsiren, perfekte edhe per canta edhe rripa, pershtatet me cdo raft rrobash cka mund ta vendosni lehtesisht kudo, material plastike rezistente, Dimensione perafersisht: 23 x 0,6 x 2.5 cm. Paketimi permban 8 cope
Sasia
Raporto

Kodi: #41057

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash, Me 5 hapsira ne nje te vetme, Ideale per te organziuar sic duhet rrobat tuaja duke 5-fishuar hapsiren, perfekte edhe per canta edhe rripa, pershtatet me cdo raft rrobash cka mund ta vendosni lehtesisht kudo, material plastike rezistente, Dimensione perafersisht: 23 x 0,6 x 2.5 cm. Paketimi permban 8 cope

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.