;

Pastrues Fytyre Me Vakum

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Derma Suction eshte paisja qe ju duhet per kujdesin e fytyres suaj, Me ane te teknologjise me fuqi te larte thithese ajo ben pastrimin e thelle dhe te plote te lekures suaj, Ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe heqjen e lekures se vdekur, hap poret, eleminon pikat e zeza dhe te gjitha papasteritie fale 4 kokave te saj te nderrueshme, Nuk shkakton aspak dhimbje dhe shmang dëmtimin e indeve delikate të fytyrës, Ka një dizajn profesional të papërshkueshëm nga uji dhe eshte kaq e lehte edhe per tu pastruar, Funksionon me bateri, Mund ta merrni kudo me vete edhe ne udhetimet tuaja, Per nje fytyre te paster qe shkelqen!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Derma Suction eshte paisja qe ju duhet per kujdesin e fytyres suaj, Me ane te teknologjise me fuqi te larte thithese ajo ben pastrimin e thelle dhe te plote te lekures suaj, Ndihmon ne qarkullimin e gjakut dhe heqjen e lekures se vdekur, hap poret, eleminon pikat e zeza dhe te gjitha papasteritie fale 4 kokave te saj te nderrueshme, Nuk shkakton aspak dhimbje dhe shmang dëmtimin e indeve delikate të fytyrës, Ka një dizajn profesional të papërshkueshëm nga uji dhe eshte kaq e lehte edhe per tu pastruar, Funksionon me bateri, Mund ta merrni kudo me vete edhe ne udhetimet tuaja, Per nje fytyre te paster qe shkelqen!

Beauty Face