;

Vaj Per Rritjen e Mjekres

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Vaj natyral per rritjen e mjekres, Eshtë e përbërë nga 100% vajra natyror bimore, të dizajnuara posaçërisht për flokët e fytyrës si: vaj grepjfut, xhenxhifil, i gjetheve te rozmarines dhe vitamin E, Perberesit aktiv thithen shpejt ne lekure dhe ushqejne ate, Rivendos dhe aktivizon gjëndrat e flokëve duke nxitur rritjen e mjekres suaj, Aplikohet mjaft thjeshte pasi vjen ne formen e nje shishe me piskatore, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyre te paster, Arome e kendshme, Ideale per ju meshkujt qe deshironi nje mjeker te gjate ne pak kohe.
Sasia
Raporto

Kodi: #40993

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Vaj natyral per rritjen e mjekres, Eshtë e përbërë nga 100% vajra natyror bimore, të dizajnuara posaçërisht për flokët e fytyrës si: vaj grepjfut, xhenxhifil, i gjetheve te rozmarines dhe vitamin E, Perberesit aktiv thithen shpejt ne lekure dhe ushqejne ate, Rivendos dhe aktivizon gjëndrat e flokëve duke nxitur rritjen e mjekres suaj, Aplikohet mjaft thjeshte pasi vjen ne formen e nje shishe me piskatore, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyre te paster, Arome e kendshme, Ideale per ju meshkujt qe deshironi nje mjeker te gjate ne pak kohe.

Beauty Face