;

Blender dore bomann

(0 Vleresime)

3,190 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Bomann Modeli: SM 401 CB604011, kodi: MX10251, Praktik per perdorim ne cdo kuzhine fale dizanjit modern, Ideal per pergatitjen e supave, pure, lengje vitaminash apo salca te shijshme, ndertaur nga material inoks, me 2 nivele shpejtesie, tehe te mprehta thikash celiku per coptim, Doreze ergonomike, Fuqia: 600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40988

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Bomann Modeli: SM 401 CB604011, kodi: MX10251, Praktik per perdorim ne cdo kuzhine fale dizanjit modern, Ideal per pergatitjen e supave, pure, lengje vitaminash apo salca te shijshme, ndertaur nga material inoks, me 2 nivele shpejtesie, tehe te mprehta thikash celiku per coptim, Doreze ergonomike, Fuqia: 600 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.