;

Beres waffles

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Modeli: WA 3491 WEIB 261679, Kodi: TO10074 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne frome zemrash kaq te bukura, Me pllaka te medha me siperfaqe e cila nuk ngjit me diameter rreth 18 cm, Me termostat te rregullueshem dhe indikator drite qe tregon per gatimin, Mbrojtje nga mbinxehja, Stabilitet i larte fale kembeve prej gome, Lehte per tu perdorur, Fuqia 1200 W, Furnizimi me energji: 220-240 V, 50 Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Modeli: WA 3491 WEIB 261679, Kodi: TO10074 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne frome zemrash kaq te bukura, Me pllaka te medha me siperfaqe e cila nuk ngjit me diameter rreth 18 cm, Me termostat te rregullueshem dhe indikator drite qe tregon per gatimin, Mbrojtje nga mbinxehja, Stabilitet i larte fale kembeve prej gome, Lehte per tu perdorur, Fuqia 1200 W, Furnizimi me energji: 220-240 V, 50 Hz

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.