;

Blender eta tasso

(0 Vleresime)

3,190 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender ETA Tasso Modeli: 105690000, Kodi: MX11673, me nje dizanj modern kaq praktik per cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e supave, pure dhe salcave te shijshme, Ndertuar nga material plastik me elementë çeliku inox, dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm, me shpejtesi te rregullueshme sipas deshires, paisur me buton Turbo per shpejtesi maksimale, Gjatesi e kordonit: 1 m, Fuqia: 1600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40983

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender ETA Tasso Modeli: 105690000, Kodi: MX11673, me nje dizanj modern kaq praktik per cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e supave, pure dhe salcave te shijshme, Ndertuar nga material plastik me elementë çeliku inox, dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm, me shpejtesi te rregullueshme sipas deshires, paisur me buton Turbo per shpejtesi maksimale, Gjatesi e kordonit: 1 m, Fuqia: 1600 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.