;

Beres buke eta

(0 Vleresime)

12,390 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke ETA Harmony Modeli: 214990000, Kodi: PB11676, Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e shume llojeve te bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me 10 programe te ndryshme gatimi, Kapaciteti maksimal: 1500 g, me ekran LCD, Ofron opsionin e gatimit pa gluten, Siperfaqe e enes jo ngjitese, Me 1 program te vecante për përgatitjen e reçelit, konserva ose komposto frutash. Siguron temperaturën optimale të furrës pas 60 minutash kohë gatimi, Mund të vendosni madhësinë e saj dhe ngjyrosjen e kore në 3 nivele, Fuqia 800 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke ETA Harmony Modeli: 214990000, Kodi: PB11676, Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e shume llojeve te bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me 10 programe te ndryshme gatimi, Kapaciteti maksimal: 1500 g, me ekran LCD, Ofron opsionin e gatimit pa gluten, Siperfaqe e enes jo ngjitese, Me 1 program te vecante për përgatitjen e reçelit, konserva ose komposto frutash. Siguron temperaturën optimale të furrës pas 60 minutash kohë gatimi, Mund të vendosni madhësinë e saj dhe ngjyrosjen e kore në 3 nivele, Fuqia 800 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.