;

Set Me Tabaka

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set me 2 tabaka kaq te bukura, Njera me e madhe dhe tjetra me e vogel per qersaje me praktike, Ne forme drejtkendore pasiur me doreza perkatese, Me nje dizanj me punim kaq te vecante menduar edhe per detajet me te vogla, Ideale per qerasje plot elegance dhe finese, Dimensione perkatesisht: 40 x 26 cm dhe 32 x 40 cm!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 2 tabaka kaq te bukura, Njera me e madhe dhe tjetra me e vogel per qersaje me praktike, Ne forme drejtkendore pasiur me doreza perkatese, Me nje dizanj me punim kaq te vecante menduar edhe per detajet me te vogla, Ideale per qerasje plot elegance dhe finese, Dimensione perkatesisht: 40 x 26 cm dhe 32 x 40 cm!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.