;

Beres kokoshkash camry

(0 Vleresime)

2,290 Lekë 2,990 Lekë (-23%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash Camry Modeli: CR 4458, Kodi: PB12421, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar ne menyren me te thjeshte dhe ne komoditetin e shtepise, Falë teknologjisë që bazohet në ajrin e nxehtë, kokoshkat përgatiten në një mënyrë shumë më të shëndetshme pa vaj dhe yndyrë. Fale kapakut transparent ju mund te shikoni procesin e pergatitjes, Kokoshakat do jene gati ne nje kohe te shkurter vetem: 2.5 minuta, Kembe gome kunder rreshitjes qe sigurojne stabilitet, Fuqia: 1200 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash Camry Modeli: CR 4458, Kodi: PB12421, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar ne menyren me te thjeshte dhe ne komoditetin e shtepise, Falë teknologjisë që bazohet në ajrin e nxehtë, kokoshkat përgatiten në një mënyrë shumë më të shëndetshme pa vaj dhe yndyrë. Fale kapakut transparent ju mund te shikoni procesin e pergatitjes, Kokoshakat do jene gati ne nje kohe te shkurter vetem: 2.5 minuta, Kembe gome kunder rreshitjes qe sigurojne stabilitet, Fuqia: 1200 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.