;

Zjerese vezesh adler

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Zjerese Vezesh Adler Modeli: AD 4459, Kodi: ZJ12422, Ideale per pergatitjen e vezeve te ziera ashtu sic deshironi: buta, të mesme ose të forta, Me kapacitet per zierjen e 7 vezeve ne te njeten kohe duke ju kursyer kohen, Me sistem fikje automatike ne momentin qe jane gati, Kapak transparent vjen se bashku me depoziten e ujit, Fuqia: 450 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zjerese Vezesh Adler Modeli: AD 4459, Kodi: ZJ12422, Ideale per pergatitjen e vezeve te ziera ashtu sic deshironi: buta, të mesme ose të forta, Me kapacitet per zierjen e 7 vezeve ne te njeten kohe duke ju kursyer kohen, Me sistem fikje automatike ne momentin qe jane gati, Kapak transparent vjen se bashku me depoziten e ujit, Fuqia: 450 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.