;

Aparat kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder mushkonjave, Vjen se bashku me shishen e lengut e cila vendoset tek paisje qe hyn ne prize, Falë luhatjeve të shumta të tensionit të termistorit dhe thithjes së fuqisë së veçantë të siguresave, paisja siguron avullim konstant dhe të qëndrueshëm të përbërësit aktiv, duke siguruar vrasjen e mushkonjave deri në 50 netë (480 orë). Zgjidhja përfundimtare ndaj problemeve të mushkonjave.
Sasia
Raporto

Kodi: #40666

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder mushkonjave, Vjen se bashku me shishen e lengut e cila vendoset tek paisje qe hyn ne prize, Falë luhatjeve të shumta të tensionit të termistorit dhe thithjes së fuqisë së veçantë të siguresave, paisja siguron avullim konstant dhe të qëndrueshëm të përbërësit aktiv, duke siguruar vrasjen e mushkonjave deri në 50 netë (480 orë). Zgjidhja përfundimtare ndaj problemeve të mushkonjave.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.