;

Blender Sokany 5 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender sokany 5 ne 1, Gjathcka qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, Me 5 aksesore te ndryshem, Ideal per grirjen e furatve dhe perimeve, rrahjen e vezeve dhe brumit te embelsirave apo si blender per pergatitjen e supave dhe salcave te ndryshme, Vjen se bashku me tasin per grirje dhe goten per perzierje, Praktik ne perdorim, Fuqia: 600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #40571

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender sokany 5 ne 1, Gjathcka qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, Me 5 aksesore te ndryshem, Ideal per grirjen e furatve dhe perimeve, rrahjen e vezeve dhe brumit te embelsirave apo si blender per pergatitjen e supave dhe salcave te ndryshme, Vjen se bashku me tasin per grirje dhe goten per perzierje, Praktik ne perdorim, Fuqia: 600 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.