;

Aroma Difuzor

(0 Vleresime)

490 Lekë 1,490 Lekë (-67%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Aroma difuzor, Nje produkt kaq i vecante, Vjen ne formen e nje llambe te thjeshte me dekor kaq te bukur brenda, Ju mund te hidhni brenda saj esence me aromen tuaj te preferuar, ta vendoseni ne prize dhe per pak sekonda aroma do shprendahet ne te gjithe ambientin tuaj duke ju falur qetesi dhe relaks. Paisur edhe me drita LED me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose ju mund te zgjidhni duke fiksuar vetem njeren ga ngjyrat te cilat gjate nates do krijojne nje efeket mahnites, Fiket automatikisht ne momentin qe lengu brenda saj mbaron.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aroma difuzor, Nje produkt kaq i vecante, Vjen ne formen e nje llambe te thjeshte me dekor kaq te bukur brenda, Ju mund te hidhni brenda saj esence me aromen tuaj te preferuar, ta vendoseni ne prize dhe per pak sekonda aroma do shprendahet ne te gjithe ambientin tuaj duke ju falur qetesi dhe relaks. Paisur edhe me drita LED me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose ju mund te zgjidhni duke fiksuar vetem njeren ga ngjyrat te cilat gjate nates do krijojne nje efeket mahnites, Fiket automatikisht ne momentin qe lengu brenda saj mbaron.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.