;

Antene Digjitale

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Antene Digjitale HD Clear Vision, Lejon te askesoni kanelet e deshiruara televizive qe akseson zona juaj, Me sinjal kristal te qarte me rezolucion 1080p HD, Mund ta lidhni mjaft thjeshte me TV tuaj me ane te fishes dhe ta vendosni lehtesisht kudo: mur, dritare apo dyer, Dimensione: 29.5 * 7.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #40548

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Antene Digjitale HD Clear Vision, Lejon te askesoni kanelet e deshiruara televizive qe akseson zona juaj, Me sinjal kristal te qarte me rezolucion 1080p HD, Mund ta lidhni mjaft thjeshte me TV tuaj me ane te fishes dhe ta vendosni lehtesisht kudo: mur, dritare apo dyer, Dimensione: 29.5 * 7.5 cm.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.