;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit, Ideal per te monitoruar shendetit tuaj cdo dite e sidomos per ju qe vuani nga tensioni, Ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise se zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, me funksion per te treguar daten dhe oren, Tensioni 100-240 V, Fuqia 8 W, Funksionon me bateri te llojit: AA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit, Ideal per te monitoruar shendetit tuaj cdo dite e sidomos per ju qe vuani nga tensioni, Ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise se zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, me funksion per te treguar daten dhe oren, Tensioni 100-240 V, Fuqia 8 W, Funksionon me bateri te llojit: AA.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.