;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arushi pellushi, Me dizanj kaq te bukur, I kendshem dhe i bute, Me fjongo ne ngjyre gri dhe blu, Dimensione; 30 cm, Dhurata me bukur per te argetuar vogelushet tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arushi pellushi, Me dizanj kaq te bukur, I kendshem dhe i bute, Me fjongo ne ngjyre gri dhe blu, Dimensione; 30 cm, Dhurata me bukur per te argetuar vogelushet tuaj!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.