;

Arushi Teddy

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,190 Lekë (-9%)

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arushi Teddy vjen ne versionin me te vecante, Me nje dizanj kaq te bukur prej pellushi te bute, Ai mund te flase dhe luaj me vogelushet tuaj, Mban ne dore nje shami sateni te cilen e ngre lart dhe poshte duke i argetuar pa mase, Funksionon me bateri, Dimensione: 30 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arushi Teddy vjen ne versionin me te vecante, Me nje dizanj kaq te bukur prej pellushi te bute, Ai mund te flase dhe luaj me vogelushet tuaj, Mban ne dore nje shami sateni te cilen e ngre lart dhe poshte duke i argetuar pa mase, Funksionon me bateri, Dimensione: 30 cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.