;

Blender Dore Sonifer

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sonifer Modeli: SF-8046, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Material plastike nderthurur me celik inoks, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Tehe mjaft te mprehta per coptim perfekt, Me 2 nivele shpejtese dhe funksion Turbo, motor me zhurme te ulet, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 600 ml, Fuqia: 400 W, Pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #40260

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sonifer Modeli: SF-8046, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Material plastike nderthurur me celik inoks, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Tehe mjaft te mprehta per coptim perfekt, Me 2 nivele shpejtese dhe funksion Turbo, motor me zhurme te ulet, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 600 ml, Fuqia: 400 W, Pastrohet mjaft thjeshte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.