;

Android TV Stick X96

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Android TV Stick X96, Nje paisje e teknonologjise se larte, Ne formen e nje USB ajo do ktheje televizorin tuaj ne nje Smart TV, Pasi ta keni vendosur ne televizor dhe lidhur X96S me WIFI-in, atëherë mund te shihni ne ekranin e madh gjithcka qe deshironi: flimat, shfaqjet televizive, sportet, dëgjoni muzikë, dhe gjithashtu mund të luajnë mijëra lojëra . Instaloni aplikacionet tuaja të preferuara dhe gëzoni teknologji të përparuar. Vjen me portin USB 3.0, Video në 3D, Rezolucionet 4K dhe dekodimi HD VP10, Kapacitet i memories: 2 + 16 GB, Suporton edhe karte TF, Mund ta merrni lehtesisht me vete ne udhetimet tuaja, Paisur edhe me pult komandimi. Sillni argetimin kudo ndodheni!
Sasia
Raporto

Kodi: #40103

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Android TV Stick X96, Nje paisje e teknonologjise se larte, Ne formen e nje USB ajo do ktheje televizorin tuaj ne nje Smart TV, Pasi ta keni vendosur ne televizor dhe lidhur X96S me WIFI-in, atëherë mund te shihni ne ekranin e madh gjithcka qe deshironi: flimat, shfaqjet televizive, sportet, dëgjoni muzikë, dhe gjithashtu mund të luajnë mijëra lojëra . Instaloni aplikacionet tuaja të preferuara dhe gëzoni teknologji të përparuar. Vjen me portin USB 3.0, Video në 3D, Rezolucionet 4K dhe dekodimi HD VP10, Kapacitet i memories: 2 + 16 GB, Suporton edhe karte TF, Mund ta merrni lehtesisht me vete ne udhetimet tuaja, Paisur edhe me pult komandimi. Sillni argetimin kudo ndodheni!

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.