;

Freskuese solare Per Makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ska Gjendje

  • Freskuese per makine me panel diellor, Ideale per ditet e nxehta te veres, Mban makinën tuaj të fresket me sistemin e ventilimit të energjisë diellore, per me teper mban ajrin e paster, Kompatible me çdo makine dhe dritare te tyre, Mban nje nivel konstat te temperatures kur arrihet ajo maksimalja, Ajo punon ne cdo kohe, edhe kur makina eshte e fikur, mjafton te kete diell. Keshtu kur te ktheheni pas disa oresh ne makine, nuk do ju duket sikur po futeni ne furre.Dimensione 15*11 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #40100

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Freskuese per makine me panel diellor, Ideale per ditet e nxehta te veres, Mban makinën tuaj të fresket me sistemin e ventilimit të energjisë diellore, per me teper mban ajrin e paster, Kompatible me çdo makine dhe dritare te tyre, Mban nje nivel konstat te temperatures kur arrihet ajo maksimalja, Ajo punon ne cdo kohe, edhe kur makina eshte e fikur, mjafton te kete diell. Keshtu kur te ktheheni pas disa oresh ne makine, nuk do ju duket sikur po futeni ne furre.Dimensione 15*11 cm.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.