;

ASUS Fonepad 7

(0 Vleresime)

18,000 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Tablet 7 inch HD me sim karte 3G, dhe me dy bokse perpara. Ekrani 7-inch HD (1280x800) IPS. Procesor Intel Atom™ per hapjen dhe navigim te shpejte ne internet. Me dy kamera ballore dhe nga mbrapa, perkatesisht 1.2 MP & 5 MP
Sasia
Raporto

Kodi: #4

Kategori:Elektronika, It, Tablet

Kontakt

Shperndaje

Tablet 7 inch HD me sim karte 3G, dhe me dy bokse perpara. Ekrani 7-inch HD (1280x800) IPS. Procesor Intel Atom™ per hapjen dhe navigim te shpejte ne internet. Me dy kamera ballore dhe nga mbrapa, perkatesisht 1.2 MP & 5 MP

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.