;

Adapter Per Kufje

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje per Iphone, Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj apo IPOD, Mbështet pajisjet si iPhone 5, 5C, 6 Plus dhe 7 Plus. Sigurohet per cilesine e audios qe del nga kufja, Dizanj ne ngjyre te bardhe
Sasia
Raporto

Kodi: #39993

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje per Iphone, Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj apo IPOD, Mbështet pajisjet si iPhone 5, 5C, 6 Plus dhe 7 Plus. Sigurohet per cilesine e audios qe del nga kufja, Dizanj ne ngjyre te bardhe

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.