;

Blender Per Smoothie

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 3,490 Lekë (-29%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Per Smothie, Ideal per pergatitjen e smothie te shijshem me vlera ushqyese me pak caste, Teher celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt, Perdoret mjaft lehte mjafton vetem te hidhni perberesit dhe te shtypni butonin perkates. Performance e larte, Vjen se bashku me nje shishe per mbajtjen e lengut ne menyre qe te mund ta merrni kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #39931

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Per Smothie, Ideal per pergatitjen e smothie te shijshem me vlera ushqyese me pak caste, Teher celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt, Perdoret mjaft lehte mjafton vetem te hidhni perberesit dhe te shtypni butonin perkates. Performance e larte, Vjen se bashku me nje shishe per mbajtjen e lengut ne menyre qe te mund ta merrni kudo me vete.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.