;

Beres Waffles Sonifer

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Sonifer Modeli: SF-6032, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 1200 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Sonifer Modeli: SF-6032, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Fuqia: 1200 W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.