;

Kapele Plazhi

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kapele plazhi, Me dizanj te bukur prej kashte dhe pamjen e plazhit, Nje aksesor ideal qe nuk duhet ti mungoje veshjes suaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #39549

Kategori:Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Kapele

Kontakt

Shperndaje

Kapele plazhi, Me dizanj te bukur prej kashte dhe pamjen e plazhit, Nje aksesor ideal qe nuk duhet ti mungoje veshjes suaj.

Trixie Shop