;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, Dizanj modern Dolce Gabbana, material pambuku, Masat: S-2XL. Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #39527

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, Dizanj modern Dolce Gabbana, material pambuku, Masat: S-2XL. Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.