;

Adaptues Wireless Me USB

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adaptues Wireless me fish USB Modeli; TL-WN822N, Ju mundeson lidhjen me internet pa nevojen e telave, Ky Adapter lehtësisht lidh Desktop ose Laptop me një rrjet wireless, Shkalla e transmetimit me valë 300 Mbps, ju lejon te shihni video me cilesi te larte HD apo te argetoheni me lojrat e ndryshme ne internet, Shpejtesi e larte e transmetimit te valeve, Antenat e dyfishta të jashtme sigurojnë performancë më të mirë të pritjes dhe transmetimit, Enkriptim i lehtë me një prekje me butonin e konfigurimit të shpejtë të sigurisë, mjafton thjesht ta vendosni përshtatësin WiFi në kompjuterin ose laptopin tuaj, pershtatet pothuajse me te gjithe sistemet windows dhe linux.
Sasia
Raporto

Kodi: #39460

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adaptues Wireless me fish USB Modeli; TL-WN822N, Ju mundeson lidhjen me internet pa nevojen e telave, Ky Adapter lehtësisht lidh Desktop ose Laptop me një rrjet wireless, Shkalla e transmetimit me valë 300 Mbps, ju lejon te shihni video me cilesi te larte HD apo te argetoheni me lojrat e ndryshme ne internet, Shpejtesi e larte e transmetimit te valeve, Antenat e dyfishta të jashtme sigurojnë performancë më të mirë të pritjes dhe transmetimit, Enkriptim i lehtë me një prekje me butonin e konfigurimit të shpejtë të sigurisë, mjafton thjesht ta vendosni përshtatësin WiFi në kompjuterin ose laptopin tuaj, pershtatet pothuajse me te gjithe sistemet windows dhe linux.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.