;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, Kaq i bukur dhe modern, material saten,Masa standarte, perfekt per rastet e vecanta. Ne ngjyrat: gold dhe silver.
Sasia
Raporto

Kodi: #39318

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, Kaq i bukur dhe modern, material saten,Masa standarte, perfekt per rastet e vecanta. Ne ngjyrat: gold dhe silver.

Fashion Shop