;

Blender Smoothie Ariete

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender Smoothie Ariete per shperberje te frutave dhe perimeve ne pak caste. Me 2 gota me kapacitete 400 dhe 570 ml te cilat mund ti merrni kudo ne vete pasi mbyllen plotesisht. Tehe celiku mjaft te mprehta. Mund te beni dhe pure te ndryshem , madje te copetoni dhe akull. Fuqia 300 W 2 vite garanci
Sasia
Raporto

Kodi: #39110

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Smoothie Ariete per shperberje te frutave dhe perimeve ne pak caste. Me 2 gota me kapacitete 400 dhe 570 ml te cilat mund ti merrni kudo ne vete pasi mbyllen plotesisht. Tehe celiku mjaft te mprehta. Mund te beni dhe pure te ndryshem , madje te copetoni dhe akull. Fuqia 300 W 2 vite garanci

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.