;

Abazhur Minnie Mouse

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur elektrik kaq i bukur per ndricimin e dhomave te vogelusheve tuaj, Forme drejtkendore me dizanj me zemra dhe personazhin e Minnie Mouse, paisjur me celes per fikjen dhe ndezjen, Permasat: 25 x 13 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur elektrik kaq i bukur per ndricimin e dhomave te vogelusheve tuaj, Forme drejtkendore me dizanj me zemra dhe personazhin e Minnie Mouse, paisjur me celes per fikjen dhe ndezjen, Permasat: 25 x 13 cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.