;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual, dizanj modern, Ne ngjyrat: Bardhe dhe zi, Masat: S-XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #38919

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual, dizanj modern, Ne ngjyrat: Bardhe dhe zi, Masat: S-XXL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.