;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Per femra, dizanj i bukur modern dhe stil, Ne ngjyrat: e bardhe, mustarde dhe e zeze, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #38860

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Per femra, dizanj i bukur modern dhe stil, Ne ngjyrat: e bardhe, mustarde dhe e zeze, Masat: S-XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.