;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze Per Femra, stil crop-top, Dizanj i thjeshte ne ngjyra moderne te ndezura: neon, e kuqe dhe pink, Masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #38713

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze Per Femra, stil crop-top, Dizanj i thjeshte ne ngjyra moderne te ndezura: neon, e kuqe dhe pink, Masat: S-XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.