;

Arush Me Fototgrafi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Eshte arushi Teddy me i vecante, me nje dizanj te bukur prej pellushi te bute, Me nje zemer te madhe te kuqe ne dore e cila eshte e paisur me nje xhep per te vendosur fotografi ndoshta te dikujt qe doni ta keni gjithmone afer, Dhurata me e bukur per personat tuaj me te dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #38674

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Eshte arushi Teddy me i vecante, me nje dizanj te bukur prej pellushi te bute, Me nje zemer te madhe te kuqe ne dore e cila eshte e paisur me nje xhep per te vendosur fotografi ndoshta te dikujt qe doni ta keni gjithmone afer, Dhurata me e bukur per personat tuaj me te dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.