;

Blender Sonifer

(0 Vleresime)

5,990 Lekë 8,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender multifunksional Sonifer Modeli: SF-8016, Nje pajisje perfekte ne kuzhine me funksion 3 ne 1, Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave, salcave te ndryshme, Gjithashtu sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme, Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta, Me 2 nivele shpejtesise, Vjen me 2 ene shtese per bluarje, Kapacitet: 1-1.5 Liter, Rrotullime: 16000 rpm, Fuqia: 400 W, Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #38550

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender multifunksional Sonifer Modeli: SF-8016, Nje pajisje perfekte ne kuzhine me funksion 3 ne 1, Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave, salcave te ndryshme, Gjithashtu sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme, Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta, Me 2 nivele shpejtesise, Vjen me 2 ene shtese per bluarje, Kapacitet: 1-1.5 Liter, Rrotullime: 16000 rpm, Fuqia: 400 W, Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.