;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, stil sportiv me dizanj modern Nike, Ne ngjyrat: e bardhe, e kuqe, e zeze dhe e bardhe, Material cilesor, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #38509

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, stil sportiv me dizanj modern Nike, Ne ngjyrat: e bardhe, e kuqe, e zeze dhe e bardhe, Material cilesor, Masat: S-XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.