;

Xiaomi Redmi A2 Lite 4 GB 64 GB

(0 Vleresime)

22,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Xiaomi Redmi A2 Lite, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / CDMA / HSPA / LTE , Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.84 inches , Rezolucioni: 1080 x 2280 Pixels, Me sistem: Android 8.1 ; CPU: Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 , kapaciteti i memories: 4 GB, 64 GB; Me kamera te dyfishte me cilesi te larte: 12 MP, f/2.2, 1.25 µm, PDAF 5 MP, f/2.2, 1.12 µm, depth sensor, Video: 1080p@30fps , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE , Kapaciteti i baterise: 4000 mAh ; Madhesia: 149.3 x 71.7 x 8.8 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Xiaomi Redmi A2 Lite, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / CDMA / HSPA / LTE , Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.84 inches , Rezolucioni: 1080 x 2280 Pixels, Me sistem: Android 8.1 ; CPU: Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 , kapaciteti i memories: 4 GB, 64 GB; Me kamera te dyfishte me cilesi te larte: 12 MP, f/2.2, 1.25 µm, PDAF 5 MP, f/2.2, 1.12 µm, depth sensor, Video: 1080p@30fps , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE , Kapaciteti i baterise: 4000 mAh ; Madhesia: 149.3 x 71.7 x 8.8 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.