;

Xiaomi Note 6 Pro

(0 Vleresime)

26,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Xiaomi Note 6 Pro, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / HSPA / LTE, Dizanj modern, Madhesi ekrani 6.26 inches , Rezolucioni: 1080 x 2280 Pixels, Me sistem: Android 8.1; CPU: Octa-core 1.8 GHz Kryo 260, kapaciteti i memories: 4 GB Ram, 64 GB Rom ; Me kamera me cilesi te larte: 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF 5 MP, f/2.2, 1.12µm, depth sensor, Video: 1080p@30fps , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 4000 mAh ; Madhesia: 157.9 x 76.4 x 8.3 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Xiaomi Note 6 Pro, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / HSPA / LTE, Dizanj modern, Madhesi ekrani 6.26 inches , Rezolucioni: 1080 x 2280 Pixels, Me sistem: Android 8.1; CPU: Octa-core 1.8 GHz Kryo 260, kapaciteti i memories: 4 GB Ram, 64 GB Rom ; Me kamera me cilesi te larte: 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF 5 MP, f/2.2, 1.12µm, depth sensor, Video: 1080p@30fps , Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 4000 mAh ; Madhesia: 157.9 x 76.4 x 8.3 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.