;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, Dizenjo moderne Tommy Jeans Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, material pambuku, Masat: S-XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #37791

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, Dizenjo moderne Tommy Jeans Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, material pambuku, Masat: S-XXL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.