;

Xiaomi Mi 6

(0 Vleresime)

42,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Xiaomi Mi 6, Nje prodhim i vitit 2017, Teknologji: GSM / HSPA / LTE, Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.15 inches , Rezolucioni: 1080 x 1920 Pixels, Me sistem: Android 7.1.1, CPU: Octa-core (4x2.45 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) , kapaciteti i memories: 4 GB Ram, 64 GB Rom ; Me kamera me cilesi te larte: Dual-LED dual-tone flash, panorama , Video: 1080p@30fps, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 3350 mAh ; Madhesia: 145.2 x 70.5 x 7.5 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Xiaomi Mi 6, Nje prodhim i vitit 2017, Teknologji: GSM / HSPA / LTE, Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.15 inches , Rezolucioni: 1080 x 1920 Pixels, Me sistem: Android 7.1.1, CPU: Octa-core (4x2.45 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) , kapaciteti i memories: 4 GB Ram, 64 GB Rom ; Me kamera me cilesi te larte: Dual-LED dual-tone flash, panorama , Video: 1080p@30fps, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, Kapaciteti i baterise: 3350 mAh ; Madhesia: 145.2 x 70.5 x 7.5 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.