;

Blackview E75

(0 Vleresime)

8,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Blackview E75, Madhesi ekrani: 5, 5 inches, Rezolucioni: 480x960 pixels, Me sistem Android 6.0 ; kapaciteti i memories: 2 GB RAM, 16 GB ROM; Me kamera me cilesi te larte: (One Front + Dual Back) 5 Megapixels + 13 Megapixels, Kapacitet: 2700 mAh, Madhesia: 153.5 x 76.8 x 8.75 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blackview E75, Madhesi ekrani: 5, 5 inches, Rezolucioni: 480x960 pixels, Me sistem Android 6.0 ; kapaciteti i memories: 2 GB RAM, 16 GB ROM; Me kamera me cilesi te larte: (One Front + Dual Back) 5 Megapixels + 13 Megapixels, Kapacitet: 2700 mAh, Madhesia: 153.5 x 76.8 x 8.75 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.