;

Blackview A20

(0 Vleresime)

7,490 Lekë 8,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Blackview A20, Nje prodhim i vitit 2018, Madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 480x960 pixels, Me sistem Android 8.0 ; CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, kapaciteti i memories: 1 GB RAM; Me kamera me cilesi te larte: Triple Camera Set UP (One Front + Dual Back) 5 Megapixels + 0.3 Megapixels dhe video: [email protected], Bluetooth:4.0, Kapacitet: 3000 mAh, Madhesia: 70.7 mm x 146.7 mm x 9.6 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blackview A20, Nje prodhim i vitit 2018, Madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 480x960 pixels, Me sistem Android 8.0 ; CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, kapaciteti i memories: 1 GB RAM; Me kamera me cilesi te larte: Triple Camera Set UP (One Front + Dual Back) 5 Megapixels + 0.3 Megapixels dhe video: [email protected], Bluetooth:4.0, Kapacitet: 3000 mAh, Madhesia: 70.7 mm x 146.7 mm x 9.6 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.