;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per femra, ngjyre e bardhe dhe dizanj me figure, Material cilesor, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #37540

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per femra, ngjyre e bardhe dhe dizanj me figure, Material cilesor, Masat: S-XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.