;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per femra, dizanj me figure me arush dhe shkrim, Moderne, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, super cilesi, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #37531

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per femra, dizanj me figure me arush dhe shkrim, Moderne, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, super cilesi, Masat: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.