;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual, me nje dizanj te vecante Calvin Klein, Material pambuku, Masat S-XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #37516

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual, me nje dizanj te vecante Calvin Klein, Material pambuku, Masat S-XXL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.