;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, Me nje dizanj sportiv Puma, Material cilesor, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe, e kuqe, jeshile, e verdhe limoni dhe gri. Masat S-XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #37470

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, Me nje dizanj sportiv Puma, Material cilesor, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe, e kuqe, jeshile, e verdhe limoni dhe gri. Masat S-XXL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.