;

Ariete Grires Drink'NGo

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Grires i pajisur me gota te cilat mund ti merrni edhe me vete kudo qe shkoni. Perdorni produkte te fresketa dhe naturale per lengjet tuaja.
Sasia
Raporto

Kodi: #37468

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grires i pajisur me gota te cilat mund ti merrni edhe me vete kudo qe shkoni. Perdorni produkte te fresketa dhe naturale per lengjet tuaja.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.